The Webshop is now closed.

It is currently not possible to buy or sell coins through this website. Do you want to be kept informed when we can open the webshop? Please send us an email to This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. You better now buy your coins somewhere else.

Coin Euro Calculator

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Koupit ADA, TUBE a XEM snadno s Euro v České republice prostřednictvím Sofort Banking

Existuje obrovský potenciál pro blokovku, která může změnit základ našeho systému peněz. To může přinést opravdovou revoluci v bankovnictví. Rádi bychom o tom informovali lidi.
Snadno nakupujeme nebo prodáváme ADA, TUBE a XEM s Euros prostřednictvím iDEAL, Bancontact, Sofort Banking, Belfius Direct Net, KBC/CBC Payment Button, ING Home Pay a Bitcoin. Máte-li dotaz, kontaktujte nás na adrese +316 27 23 21 24 nebo pošlete e-mail na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Jsme také rádi, že vám pomůžeme po úředních hodinách a během víkendu.

Nainstalujte svůj Peněženka / Wallet

Chcete-li si koupit ADA, TUBE nebo XEM-mince, je důležité, abyste si nejprve nainstalovali peněženku z ADA, TUBE a / nebo XEM. To se zdá být složité, ale není. Podívejte se na ADA, TUBE a XEM, jak to udělat.
Udělali jste dobrou volbu na cestě k většímu pohodlí a svobodu.