The Webshop is now closed.

It is currently not possible to buy or sell coins through this website. Do you want to be kept informed when we can open the webshop? Please send us an email to This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. You better now buy your coins somewhere else.

Coin Euro Calculator

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Kupuj ADA, TUBE i XEM z łatwością w Euro w Polsce poprzez Sofort Banking

Istnieje ogromny potencjał dla blockchain, który może zmienić podstawę naszego systemu pieniężnego. Że może to doprowadzić do prawdziwej rewolucji w bankowości. Chcemy informować o tym ludzi.
Kupuj lub sprzedawaj łatwo ADA, TUBE i XEM w euro za pośrednictwem iDEAL, Bancontact, Sofort Banking, Belfius Direct Net, KBC/CBC Payment Button, ING Home Pay i Bitcoin, z przyjemnością służymy. Jeśli masz pytanie, skontaktuj się z nami pod adresem +316 27 23 21 24 lub wyślij e-mail na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Chętnie pomożemy także po godzinach pracy i podczas weekendu.

Zainstaluj swój Portfel / Wallet

Jeśli chcesz kupić monety ADA, TUBE lub monety XEM, ważne jest, aby najpierw zainstalować swój portfel z ADA, TUBE i / lub XEM. Wydaje się to skomplikowane, ale tak nie jest. Spójrz na ADA, TUBE i XEM jak to zrobić.
Dokonałeś dobrego wyboru na drodze do większej wygody i swobody.