The Webshop is now closed.

It is currently not possible to buy or sell coins through this website. Do you want to be kept informed when we can open the webshop? Please send us an email to This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. You better now buy your coins somewhere else.

Coin Euro Calculator

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Predávame ADA, TUBE a XEM ľahko s eurom na Slovensku prostredníctvom systému Sofort Banking

Existuje obrovský potenciál blokov, ktorý môže zmeniť základ nášho peňažného systému. To môže priniesť skutočnú revolúciu v bankovníctve. Radi by sme o tom informovali ľudí Jednoducho zakúpime alebo predávame ADA, TUBE a XEM s euro prostredníctvom iDEAL, Bancontact, Sofort Banking, Belfius Direct Net, KBC/CBC Payment Button, ING Home Pay a Bitcoin. Ak máte otázku, kontaktujte nás na adrese +316 27 23 21 24 alebo pošlite e-mail na adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Radi Vám radi pomôžeme aj po pracovných hodinách a počas víkendu.

Nainštalujte svoj peňaženok / Wallet

Ak chcete kúpiť ADA-mince, TUBE-mince alebo XEM-mince, je dôležité, aby ste si peňaženku nainštalovali najprv z ADA, TUBE a / alebo XEM. Zdá sa to zložité, ale nie. Pozrite sa na ADA, TUBE a XEM ako to urobiť.
Urobili ste dobrú voľbu na ceste k väčšiemu pohodliu a slobode.